Мобільні телефони Львів

Мобільні телефони Львів

Мобільні телефони

На сьогодні телефони досить популярні це і копії телефонів різних відомих брендів так і самі бренди які дуже активно набувають великої популярності. Саме висока якість, широкий набір технічних характеристик і низька ціна роблять мобільні телефони популярними в Україні. Виробництво в Китаї потужно покращується і з кожним днем це все більше якісні телефони. Непотрібно переплачувати гроші за бренд і купувати досить дорогі моделі. Купити мобільний телефон у Львові  в нашому інтернет магазині просто, вам потрібно зробити замовлення і через декілька хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами, або просто зателефонувати на вказані на сайті номери. Після замовлення вам потрібно почекати 1-3 дні і телефон буде в ваших руках. Для зручності ви також можете написати нам на нашу сторінку ВКонтакте.

 

Наш інтернет магазин мобільної техніки має великий вибір різних мобільних телефонів як від самих простих до багатофункціональних смартфонів для жителів України.

Купити й телефон – це отримати високо-якісну і функціональну модель за доступною ціною. В нашому інтернет магазині в розділі мобільні телефони ви знайдете такі бренди як копія Iphone, копія Nokia, копія Samsung, Lenovo, HTC, THL, Zopo та інші. копії телефонів якісні і по зовнішньому вигляді як і оригінали, відрізняється тільки сама середина телефону.

 

телефони дешеві та мають широкий ряд функціональних характеристик таких як 2-4 sim карти, WiFi, GPS навігатор, Android, TV тюнер, камера.

 

Купуючи мобільні  телефони у Львові ви економите власні кошти та отримуєте якісний мобільний телефон. Якщо ви сумніваєтесь в якості мобільних телефонів або в сервісі нашого магазину ви можете прочитати відгуки наших клієнтів.  Мобільні телефони Львів ми чекаємо на ваші замовлення.

Отримати телефон у Львові можна за такими адресами:

 

Нова Пошта №1 вул. Городоцька, 355/6 
 

Нова Пошта №2 вул. Пластова, 7 
Нова Пошта №3 вул. Угорська, 22 
Нова Пошта №4 вул. Кульпарківська, 93а 
Нова Пошта №5 вул. Данилишина, 2 , до 30 кг 
Нова Пошта №6 вул. Сихівська, 8 , до 30 кг 
Нова Пошта №7 вул. Личаківська, 15 , до 30 кг 
Нова Пошта №8 вул. Гетьмана Івана Мазепи, 37 , до 30 кг 
Нова Пошта №9 вул. Кульпарківська, 142 , до 30 кг 
Нова Пошта №10 вул. Левицького, 7 , до 30 кг 
Нова Пошта №11 вул. Городоцька, 120 , до 30 кг 
Нова Пошта №12 вул. Сірка, 21, (р-н Левандівка) , до 30 кг 
Нова Пошта №13 вул. Ставова, 7в , до 30 кг 
Нова Пошта №14 вул. Словацького, 5 , до 30 кг 
Нова Пошта №15 вул. Героїв УПА, 6 , до 30 кг 
Нова Пошта №16 просп. Червоної Калини, 76 , до 30 кг 
Нова Пошта №17вул. Шевченка, 323 , до 30 кг 
Нова Пошта №18вул. Наукова, 12а , до 30 кг 
Нова Пошта №19вул. Академіка А. Сахарова, 82 , до 30 кг 
Нова Пошта №20вул. Медової Печери, 7 , до 30 кг 
 


Все права защищены
Интернет-магазин Vgrupe © 2021