Відповіді на ваші запитання!

0509987212

     alehteam1

     vgrupe@mail.ru

    https://vk.com/write227788634

 

     (история переписки не сохраняется)

 

Чому я не можу додзвонитися?

Наші контактні телефони існють тільки як додатковий канал консультації, в основну ми обробляємо замовлення і ваші запитання по електронній пошті. Приорітетно ми спілкуємося електронними каналами які вказані вище, для того щоб вся переписка була збережена, у разі непорозуміння після відправки замовлення, це для вашої, і нашої безпеки! У зв'язку з великою кількість дзвінків, ми фізично не можемо передзвонити до всіх пропущених викликів, рекомендуємо вам залишити смс повідомлення з запитанням, тоді зможемо до вас швидко передзвонити, або звяжіться з нами одним з способів що зазначені вище! Менеджер який відповідає на дзвінки, він і є кур'єром, тому в робочий час є такі завдання як: перевірка товару, упаковка товару, доставка товару, відправка товару! 

 

Чи є товар в наявності?

Вкажіть посилання на товар, колір який цікавить, будь-яким способом на наші контактні дані, що вказані вище. І ми дамо відповідь, як тільки буде можливість! Або можете переглянути наявність мобільних телефонів в таблиці! Більшість одягу чекати 2-3 тижні з моменту оплати авансу 70 грн, доступні всі розміри і кольори!

 

Я можу вам довіряти, яка гарантія того що ви не обдурите?

Читайте відгуки наших реальних покупців - тут, тут, і тут. Також у вас буде на руках чек про оплату, з яким можна звернутися в міліцію у разі проблеми!

 

Скільки днів доставка?

Все залежить від фактичної наявності товару, якщо є – 2 дні, якщо немає 2-3 тижні!

 

Чи діє гарантія?

Так, натисніть тут щоб прочитати про гарантію!

 

Який спосіб доставки?

Натисніть тут щоб прочитати!

 

Я отримав товар, і мені потрібна консультація!

Зв'яжіться з нами будь-яким електронним способом що вказаний вище, по контактним мобільним номерам не варто дзвонити, ми всеодно вас перенаправимо на електронну пошту, так як консультації після отримання товару відбуваються тільки віртуальним способом, щоб детально вам пояснити як виправити проблему, і для нашої і вашої безпеки щоб переписка була збережена. Повернення / заміна, деталі обговорюються теж віртуальним способом!

 

Хочу підібрати мобільний телефон!

З правої сторони розділу "Мобільні телефони" є фільтр в якому можна задати потрібні характеристики!

 

Я оплатив аванс за товар, коли відправите?

Вкажіть точний час оплати, посилання на товар, колір, розмір, і куди відправляти, на одні з вище наведених контактних даних!

 

Я замовив товар і чекаю більше 3 тижнів, коли буде товар?

Відповідь тут!

 

Чи має той чи інший товар певну характеристику яка не вказана на сайті?

Ви б рекомендували даний товар?

Чому у вас він продається а в інших його немає, або ж у вас низька ціна?

Як відбувається гарантійний ремонт, до кого звертатися?

Н всі, та інші запитання звертайтеся на контактні дані які вказані вище, не намагайтеся про це дізнатися по контактних номерах телефону, так як для повної відповіді потрібен час для вивчення запитання!


Интернет-магазин Vgrupe © 2022
Працює на OCSHOP.CMS